Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak wybonować ekwipunek na Grotę-XenoXMt2


korek2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanko jak wybonować eq na grote ?

Wcześniej widziałem gdzieś TuT'a o bonowaniu eq ale teraz go nie mogę znaleźć ;/

Wie ktoś jak wybonować eq na grote ? narazie potrzebuje tylko bonów na zbroje bo reszta już wybonowana z poprzedniej postaci ;]

 

I jak myślicie kim lepiej z buffem się expi ? sura wp czy woj body ?

1368562381-U456617.jpg


Korek < 3


Opublikowano

wp lepszy i expij z czarowane ostrze i strach.

 

bony w zbroi : hp, strzały, wartosc ataku lub % do pż

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

EQ na Av2 :

-abs na strzały

-abs na miecze

-Spora ilość HP

-Mało deffa

-Broń z dobrym śr.

-Szycie,kryt podstawa

-silny przeciwko diabłom

-Wszystkie rosy prócz białej no i miksturki na szybkość ataku i ruchu

 

Moim zdaniem najlepiej gra się Szamanem Smokiem lecz stereotyp mówi i tak jest ,że najlepiej w expie spisuje się Sura WP.

O postacie przy dylemacie kim zagrać zadajemy takie pytania w tym temacie :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/521555-nie-wiesz-jak-postaci-gra-zapytaj-tutaj/

 

@Edit :

 

Rozpisałem ogólnie ;-)

 

W Zbroi to:

-Abs na strzały

-Abs na miecze

-HP

-% do pż

-% do pe

Opublikowano

A czarowanej zbroi nie wbijać ? Ja w v8 expić będe jak coś i odrazu jakie bony wbić 6/7 ? pz i int czy co ? gram na xenoxie

 

Nie wiem jak jest na xenoxie, ale nigdy sie nie expi z czarowaną zbroją poza v2(pajaki) i innymi standardowymi expowiskami bo jest to bezuzyteczne i szybciej padniesz

harnasiek_sygna.png



Masz pytanie? Problem? Pisz PW!


Pomogłem? Polub ->


Opublikowano

Jeżeli to Xenox to polecam Ci tam zagrać szamanem.

Dmg ma większe + buffy dość wysokie.

Z Takim EQ jakim Ci rozpisałem powinieneś dać radę + 6/7 na potwory i wart ataku lub Pkt. statusu.

Opublikowano

Już miałem szamana 102 lv wachlarz 52 sr i biłem tyle w moby , że szkoda gadać .. Może i one mało mnie lały ale ja je tak samo mało .. Musiałem szukać pt i buffać ciągle a to mnie nudzi ; / Więc wole surą pograć z buffem szamana ;] Odbicie chyba 108% i można grać ; >

1368562381-U456617.jpg


Korek < 3


Opublikowano

Pewnie ,że tak lecz ja bym preferował bardziej błogo niż to odbicie choć 3 użyte skile będą w porządku.

Co do bonów znalazłem dla Cb. taki oto poradnik może Ci pomoże choć wiem ,że na Xenoxie wartości są inne lecz te Ci powinny pomóc

I skoro masz buffa to powinieneś sporo siekać tym wpkiem . Mam nadzieje ,że staty rozdawane były : Full Int,Full PŻ,Full Siła?

 

http://www.mpcforum.pl/topic/184354-tutnajlepsze-bony-do-expienia/

Opublikowano

@Hajda Xenox to nie taki sam serwer jak większość ^^ Tu im więcej defa tym lepiej :)

 

@Top Sura WP jest najlepszy do Expa, tylko trzeba umieć nim grać. 6/7 25K PŻ silny przeciwko potworom.

 

W branzie, kolcach, hełmie i broni - bony na diabły i ludzi (później na nieumarłych)

 

Broń przynajmniej 45Sr (Więcej nie trzeba : )) KD +6/7 albo jak CIę stać +8/9.

 

ABS na strzały i miecze, a na grotę v9/v10/v11 Odp. na magię.

 

HW ABS strzały, miecze, magię, 15% do PŻ, i może być szybkość zaklęcia (odbicie masz z Czarowanej Zbroi)

 

I od v9 obowiązkowy Buff (Bez niego nikt nie wyżyje na v9 - wyjątek - 250 LvL'e z full EQ do Expa i coś ok. 2.5KK PŻ)

Opublikowano

Ludzie, mistyki, diabły, szycie

 

abs.

 

na miecze, strzały, magie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...